Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kategorie Koloběžky, e-skútry, motorky Elektrické koloběžky Elektrická koloběžka City Boss RS350 šedá

Elektrická koloběžka City Boss RS350 šedá

Kód zboží: RS350šedá EAN: 8594192730972
Značka: City Boss

Varianty produktu

Skladem méně než 3 ks

Doprava zdarma

7 890 Kč včetně 21 % DPH 6 521 Kč bez DPH

Popis - Elektrická koloběžka City Boss RS350 šedá

Elektrická koloběžka City Boss RS350 vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě 8,5" zesílené nafukovací pneumatiky snižují možnost defektu a významně tlumí vibrace při jízdě po nerovných cestách.

Díky důmyslnému skládacímu mechanizmu jí složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 110 cm a nízké hmotnosti 11,8 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 4 jízdními režimy pro omezení max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci City Boss lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IP65 a lze s ní tak jezdit i za deště.

Baterii Li-Ion 7,5 Ah je chráněná spodním kovovým krytem a snadno ji dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 5 hodin. S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 25 km. Celková vzdálenost je závislá na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkováním s vypnutým motorem.
Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba jí nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.
Motor 350W vás vyveze i do prudšího kopce.

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stisku brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 14 let.


Na displeji můžete přepínat stiskem tlačítka mezi čtyřmi rychlostní režimy: WALK 6 km/h,  ECO 10 km/h,  DRIVE 20 km/h a nejrychlejší SPORT 25 km/h, která je omezena dle platné legislativy.

Koloběžka splňuje technické požadavky normy Evropské unie EN 17128.

 

Motor (W)

350

Kapacita baterie (Ah)

7,5

Rychlost (km/h)

25

Max. rychlost (omezena) km/h

Lze odblokovat

Dojezd (km)

25

Hmotnost (kg)

11,8

Max. nosnost (kg)

120

Velikost pneu (palec / cm)

8,5 / 21,6

Druh pneu

Vyztužené nafukovací

Provozní napětí (V)

36

Rychlost nabíjení (h)

5

Přední brzda

Duální elektronická

Zadní brzda

Kotoučová

Tempomat

Ano

LCD displej

Ano

Houkačka - zvonek

Ano

Přední světlo

Ano

Zadní světlo

Ano

Brzdové světlo

Ano

Směrová světla

Ne

USB port

Ne

Rychlostní režimy

4

Výška řídítek od nášlapu (cm)

91

Šířka řídítek (cm)

44

Šířka nášlapu (cm)

14,5

Délka nášlapu (cm)

40

Výška nášlapu horní (cm)

14,5

Výška nášlapu spodní (cm)

9

Rozložená koloběžka (v / š / d cm)

105 / 44 / 108

Složená koloběžka (v / š / d cm)

48 / 44 / 105

Skládací mechanizmus

Ano

Stojánek

Ano

Blatníky

Ano

Dvojdílné ráfky

Ne

Přední tlumič

Ne

Zadní tlumič

Ne

Materiál rámu

Hliník

Typ baterie

Li-Ion

Typ motoru

Stejnosměrný

Max. stoupání (° / %)

Nabíječka v balení

Ano

Možnost sedla

Ne

Mobilní aplikace

Ano

Výška jezdce (cm)

145 - 185

Doporučený věk (roky)

14+

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru