Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kategorie Koloběžky, e-skútry, motorky Elektrické koloběžky Teverun Blade GT II Single 60V 20.8Ah 1500W

Teverun Blade GT II Single 60V 20.8Ah 1500W

Kód zboží: BLADEGTII
Značka: Teverun

Skladem méně než 3 ks

Doprava zdarma

37 390 Kč včetně 21 % DPH 30 901 Kč bez DPH
Teverun Blade GT II Single jsme sice v nabídce ještě neměli. Objevil se v ní ale jeho předchůdce s výškově nastavitelnou řídicí tyčí a externím středovým displejem. Tahle koloběžka je v podstatě stejná až na tyto malé rozdíly. Má jeden výkonný 1500W motor, který vás dokáže vystřelit až do rychlosti okolo 70 km/h. Více

Popis - Teverun Blade GT II Single 60V 20.8Ah 1500W

Oblíbená jednomotorová koloběžka zpět v nabídce

Teverun Blade GT II Single jsme sice v nabídce ještě neměli. Objevil se v ní ale jeho předchůdce s výškově nastavitelnou řídicí tyčí a externím středovým displejem. Tahle koloběžka je v podstatě stejná až na tyto malé rozdíly. Má jeden výkonný 1500W motor, který vás dokáže vystřelit až do rychlosti okolo 70 km/h.

Koloběžka do města i mimo ně

Blade GT II Single je jednomotorový ďábel, který vás vyveze do každého běžného kopce. A to se ani nezapotí. Pohání ho 60V baterie s kapacitou 20,8 Ah se Smart BMS a propojením s aplikací. Ta vám zajistí dojezd až 60 km. Koloběžka používá pružinové tlumiče, s jejichž pomocí už se můžete rozloučit s vyklepanýma rukama z kostek nebo kamenitých cest. Zadní i přední tlumiče se postarají o dokonalé odpružení všech drobných nerovností, se kterými se na cestách můžete potkat. Dokážete si představit, že byste byli 30 km od domova a dostali defekt? Teverun taky ne! A proto koloběžku osadil 11“ pneumatikami s gelovou vrstvou, která spolu s tlakem vzduchu utěsní prasklinu i po vytažení předmětu z pneumatiky. V podstatě tak můžete jezdit po hřebíkách bez rizika defektu.

Myslete i na bezpečnost

O vaši bezpečnost se postarají hydraulické kotoučové brzdy, které jsou skvělé jak pro manévrování ve městě, tak i pro náhlé brzdění v terénu. Každý správný koloběžkář by měl myslet nejen na bezpečnost koloběžky, ale i na svou vlastní. 

Displej, který znáte

Jak je u dvoumotorových bratříčků tohoto modelu běžné, má koloběžka pevnou řídicí tyč a vestavný TFT displej, kde si můžete nastavit všechno potřebné. Podobně to je i s plynem na ukazováček a NFC čtečkou, která se zde stará o zabezpečení stroje. Pro odemknutí přiložte NFC čip ke čtečce a až pak můžete koloběžku zapnout. Pro vypnutí a zamknutí koloběžky stačí jenom přiložit čip. Když ji pouze vypnete, můžete ji pak bez přikládání čipu i zapnout. Pro důkladnější zabezpečení ale doporučujeme pořídit si také zámek na koloběžku.

Velikost kola

90/65-6,5 11" bezdušové pneu

Motor

1x 1500 W

Max. výkon (v peaku)

2 500 W

Aplikace

Ano

Displej

Vestavěný TFT

Zabezpečení

NFC

Typ balancéru

Smart BMS

Energie v baterii

1248 Wh

Technologie baterie

Li-ion

Typ článků

18650

Baterie

60V, 20,8 Ah, DMEGC

Brzdy

Hydraulické kotoučové

Maximální rychlost

75 km/h

Maximální dojezd

60 km

Nosnost

až 120kg

Hmotnost

35kg

Tlumiče

Pružinové

Tlumič řízení

Ano

Záruka

2 roky na koloběžku, 2 roky na baterii, půl roku na její kapacitu

Rozměry rozložené koloběžky

1300x1280x650 mm

Rozměry složené koloběžky

1300x480x260 mm

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru