Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kategorie Koloběžky, e-skútry, motorky Elektrické koloběžky Elektrická koloběžka City Boss RS500 černá

Elektrická koloběžka City Boss RS500 černá

Kód zboží: C1098 EAN: 8594192732372
Značka: City Boss

Skladem méně než 3 ks

Doprava zdarma

11 890 Kč včetně 21 % DPH 9 827 Kč bez DPH
Elektrická koloběžka City Boss RS500 vás úsporně a pohodlně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě velké 10" zesílené nafukovací pneumatiky snižují možnost defektu a významně tlumí vibrace při jízdě po nerovných cestách. Díky důmyslnému skládacímu mechanizmu jí složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 116 cm a hmotnosti 16 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži. Více

Popis - Elektrická koloběžka City Boss RS500 černá

Elektrická koloběžka City Boss RS500 vás úsporně a pohodlně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě velké 10" zesílené nafukovací pneumatiky snižují možnost defektu a významně tlumí vibrace při jízdě po nerovných cestách.

Díky důmyslnému skládacímu mechanizmu jí složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 116 cm a hmotnosti 16 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 4 jízdními režimy pro omezení max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci CityBoss lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IP65 a lze s ní tak jezdit i za deště.

Baterii Li-Ion 15 Ah je chráněná spodním kovovým krytem a snadno ji dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 8 hodin. S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 45 km. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkováním s vypnutým motorem.
Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba jí nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.

Výkonný motor 500W vás vyveze i do prudkého kopce. Protože je umístěný v zadním kole, nemá tendenci prokluzovat.  

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stisku brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy.
Pro lepší ovladatelnost a stabilitu při vyšších rychlostech jsou řídítka rozšířena na 50 cm.
Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 14 let.

 

Na displeji můžete přepínat stiskem tlačítka mezi čtyřmi rychlostní režimy: WALK 6 km/h,  ECO 10 km/h,  DRIVE 15 km/h a nejrychlejší SPORT 25 km/h, která je omezena dle platné legislativy.
Koloběžka splňuje technické požadavky normy Evropské unie EN 17128.

Recenze na elektrickou koloběžku City Boss RS500.

 

 

Motor (W)

500

Kapacita baterie (Ah)

15

Rychlost (km/h)

25

Max. rychlost (omezena) km/h

Lze odblokovat

Dojezd (km)

45

Hmotnost (kg)

16

Max. nosnost (kg)

120

Velikost pneu (palec / cm)

10 / 25,4

Druh pneu

Vyztužené nafukovací

Provozní napětí (V)

36

Rychlost nabíjení (h)

8

Přední brzda

Bubnová

Zadní brzda

Elektronická

Tempomat

Ano

LCD displej

Ano

Houkačka - zvonek

Ano

Přední světlo

Ano

Zadní světlo

Ano

Brzdové světlo

Ano

Směrová světla

Ne

USB port

Ne

Rychlostní režimy

4

Výška řídítek od nášlapu (cm)

98

Šířka řídítek (cm)

50

Šířka nášlapu (cm)

14,5

Délka nášlapu (cm)

45

Výška nášlapu horní (cm)

17,5

Výška nášlapu spodní (cm)

9,5

Rozložená koloběžka (v / š / d cm)

117 / 51 / 116

Složená koloběžka (v / š / d cm)

50 / 51 / 116

Skládací mechanizmus

Ano

Stojánek

Ano

Blatníky

Ano

Dvojdílné ráfky

Ne

Přední tlumič

Ne

Zadní tlumič

Ne

Materiál rámu

Hliník

Typ baterie

Li-Ion

Typ motoru

Stejnosměrný

Max. stoupání (° / %)

Nabíječka v balení

Ano

Možnost sedla

Ne

Mobilní aplikace

Ano

Výška jezdce (cm)

155 - 195

Doporučený věk (roky)

14+

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru