Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kategorie Chytré hodinky Hammer Chytré hodinky Hammer Watch Plus černo-oranžové

Chytré hodinky Hammer Watch Plus černo-oranžové

Kód zboží: Hammer Smartwatch Plus EAN: 5902983620709
Značka: Hammer

Skladem méně než 3 ks

Doprava zdarma

2 089 Kč včetně 21 % DPH 1 727 Kč bez DPH
AMOLED displej Ovládejte hodinky pomocí dotykového displeje a mějte přehled o svých úspěších. Díky technologii AMOLED vypadá 1,35” displej s vysokým rozlišením 390×390 px lépe a čtení dat je snazší. Obrazovka má živější barvy, širší barevný roz Více

Popis - Chytré hodinky Hammer Watch Plus černo-oranžové

AMOLED displej

Ovládejte hodinky pomocí dotykového displeje a mějte přehled o svých úspěších. Díky technologii AMOLED vypadá 1,35” displej s vysokým rozlišením 390×390 px lépe a čtení dat je snazší. Obrazovka má živější barvy, širší barevný rozsah a vyniká nižší spotřebou energie.


Tvrdé jako kámen

Hodinky HAMMER se vyznačují propracovaným designem a spolehlivostí. Jsou odolné proti stříkající vodě a mechanickému poškození (kovový rámeček, přídavné nárazníky chránící obrazovku), takže jsou vhodné pro použití v náročných podmínkách.


Široká škála sportovních režimů

Hodinky HAMMER Watch Plus mají všechny funkce sportovních hodinek. Umožňují sledovat tréninky a pokroky pomocí jednoho z 20 předdefinovaných sportovních profilů. Typy aktivit zahrnují: běh venku, běh v hale, chůzi, jízdu na kole venku, jízdu na rotopedu, stolní tenis, basketbal, fotbal, badminton, kriket, horolezectví, přespolní běh nebo chůzi po schodech.


Přesné měření polohy

Pracujte s rychlejším a přesnějším měřením GPS. Nové hodinky HAMMER Watch Plus vás posunou na ještě vyšší úroveň díky tomu, že navigace je podporována 3 systémy určování polohy: GPS + Beidou + GLONASS. To znamená ještě podrobnější měření a přesnější výsledky. Hodinky nabízejí také elektronický kompas, který je bonusem navíc.


Všechna oznámení po ruce

Na hodinkách HAMMER Watch Plus můžete sledovat a přijímat oznámení z mnoha messengerů, aplikací z chytrého telefonu i textových zpráv a hovorů. Díky tomu budete mít aktuální informace i během tréninku.


Převezměte kontrolu nad svým zdravím

HAMMER Watch Plus jsou také o podpoře bezpečnosti a zdraví. Díky hodinkám můžete během dne sledovat svůj stav: monitorovat srdeční tep, analyzovat spánek a úroveň okysličení krve (SpO2). Jedná se o účinný způsob zotavení a sledování zdravotního stavu. Můžete také sledovat spálené kalorie a ušlé kroky.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Displej (úhlopříčka): dotykový 1,35” AMOLED
Rozlišení displeje: 390×390 px
Procesor: Dialog14695
Baterie: Li-ion, 440 mAh
Maximální pohotovostní doba: až 720 h
Stupeň krytí: IP 68
Váha: 48 g
Rozměry: 60 × 53,5 × 17,5 mm
Určování polohy: GPS + Beidou + GLONASS
Bluetooth: 5.1
Nahoru