Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kategorie Koloběžky, e-skútry, motorky Elektrické koloběžky Voltaik MGT 350 černá

Voltaik MGT 350 černá

Kód zboží: 19831002
Značka: Street Surfing

Varianty produktu

Skladem

Doprava zdarma

6 189 Kč včetně 21 % DPH 5 115 Kč bez DPH
Elektrická koloběžka Voltaik vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě 8,5" ANTI DEFEKT kola vás vždy dovezou do cíle bez rizika defektu. Zadní kolo je navíc vybavené dvojitým odpružením a koloběžka Vás tak pohodlně přenese i přes drobné nerovnosti. Více

Popis - Voltaik MGT 350 černá

Elektrická koloběžka Voltaik vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě 8,5" ANTI DEFEKT kola vás vždy dovezou do cíle bez rizika defektu. Zadní kolo je navíc vybavené dvojitým odpružením a koloběžka Vás tak pohodlně přenese i přes drobné nerovnosti. Díky důmyslnému skládacímu mechanizmu jí složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 110 cm a hmotnosti 14 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 2 jízdními režimy pro omezení max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci VOLTAIK lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IPX4 a lze s ní tak jezdit i za deště.

Baterii Li-Ion 10 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 8 hodin. S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 30 km - při kratších cestách jí tak nemusíte pokaždé dobíjet. Celková vzdálenost je závislá na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkováním s vypnutým motorem.
Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba jí nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stisku brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 14 let.

 

 

 

Motor (W)

350

Kapacita baterie (Ah)

10

Provozní napětí (V)

36

Rychlost (km/h)

25

Dojezd (km)

30

Rychlost nabíjení (h)

7-8

Hmotnost (kg)

14

Max. nosnost (kg)

120

Velikost pneu (palec / cm)

8,5 / 21,6

Druh pneu

Anti defekt pevné

Přední brzda

duální elektronická

Zadní brzda

kotoučová

Tempomat

ano

LCD displej

ano

Houkačka - zvonek

ano

Přední světlo

ano

Zadní světlo

ano

Brzdové světlo

ano

Směrová světla

ne

USB port

ne

Rychlostní režimy

4

Výška řídítek od nášlapu (cm)

98

Šířka řídítek (cm)

45

Šířka nášlapu (cm)

14,5

Délka nášlapu (cm)

45

Výška nášlapu horní (cm)

16

Výška nášlapu spodní (cm)

9,5

Rozložená koloběžka (v / š / d cm)

110 / 45 / 115

Složená koloběžka (v / š / d cm)

45 / 50 / 110

Skládací mechanizmus

ano

Stojánek

ano

Blatníky

ano

Přední tlumič

ne

Zadní tlumič

ano

Materiál rámu

hliník

Typ baterie

Li-Ion

Typ motoru

bezkartáčový stejnosměrný

Nabíječka v balení

ano

Možnost sedla

ne

Mobilní aplikace

ano

Výška jezdce (cm)

155-195

Doporučený věk (roky)

14+

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru