Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kategorie Koloběžky, e-skútry, motorky Elektrické koloběžky Městská elektrická koloběžka VOLTAIK SRG 250 černá

Městská elektrická koloběžka VOLTAIK SRG 250 černá

Kód zboží: 1501012 EAN: 813398026510
Značka: Voltaik

Skladem méně než 3 ks

Doprava zdarma

6 444 Kč včetně 21 % DPH 5 326 Kč bez DPH
Elektrická koloběžka Voltaik vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě 8,5" ANTI DEFEKT kola vás vždy dovezou do cíle bez rizika defektu. Díky důmyslnému skládacímu mechanizmemu jí složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 110 cm a hmotnosti 12 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži. Více

Popis - Městská elektrická koloběžka VOLTAIK SRG 250 černá

Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 4 jízdními režimy pro omezení max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci VOLTAIK lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IP65 a lze s ní tak jezdit i za deště.

Baterii Li-Ion 6 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 4 hodiny. S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 20 km. Celková vzdálenost je závislá na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkováním s vypnutým motorem.
Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba jí nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stisku brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.
 

 

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 14 let.

Koloběžka splňuje technické požadavky normy Evropské unie EN 17128.
 

4 rychlostní režimy (WALK 6 km/h /  ECO 10 km/h / DRIVE 20 km/h / SPORT 25 km/h)
Rozložená koloběžka rozměry (v/š/d): 105/44/108 cm
Složená koloběžka rozměry (v/š/d): 48/44/105 cm
Šířka řídítek : 44 cm
Výška řídítek od země : 107 cm
Výška řídítek od nášlapu : 91 cm
Výška jezdce: 145 - 185 cm
Rozměr nášlapu: 14,5 x 40cm
Výška nášlapu - horní: 14,5 cm
Výška nášlapu - spodní: 9 cm
Světlá výška: 8,5 cm
Druh pneu: 2x bezdušové mechové bez rizika defektu
Brzda: duální - zadní kotoučová spolu s přední elektronickou
Výška jezdce: 145-185 cm
Doporučený věk: 14+

Parametry

Výkon 250 (W)
Kapacita baterie 6 Ah / 36 V
Max.rychlost 25 km/h
Dojezd na 1 nabití až 20 km
Rychlost nabíjení 4-5 h
Max. nosnost 120 kg
Hmotnost 12 kg
Druh pneu 2x bezdušové mechové bez rizika defektu
Brzda zadní kotoučová spolu s přední elektronickou
Záruka 2 roky na koloběžku, 2 roky na baterii, půl roku na její kapacitu

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Přílohy

Nahoru