Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Kategorie Chytré hodinky Chytré prsteny TESLA Ring G55 - chytrý prsten (velikost 6 - stříbrný)

Novinka

TESLA Ring G55 - chytrý prsten (velikost 6 - stříbrný)

Kód zboží: TRNGG55S06 EAN: 8595689804473
Značka: TESLA

Očekáváme 1. 8. 2024

Doprava zdarma

4 666 Kč včetně 21 % DPH 3 857 Kč bez DPH
monitoruje spánek, tepovou frekvenci, obsah kyslíku v krvi, variabilitu srdeční frekvence, zónu srdečního tepu, stres, sportovní aktivitu, menstruační cyklus aplikace pro Android a iOS v českém jazyce bez měsíčního předplatného plášť prstenu je vyroben ze slitiny titanu vodotěsný Více

Popis - TESLA Ring G55 - chytrý prsten (velikost 6 - stříbrný)

Muž běžící v parku a nosící TESLA Ring G55, s ikonami ukazujícími sledování aktivity, cvičení, spánku a srdečního tepu.

Zdraví a kondice pod kontrolou

Chytrý prsten TESLA Ring G55 představuje špičkové technologie pro sledování klíčových funkcí vašeho těla a optimalizaci životního stylu včetně fitness aktivit. Sledování kvality spánku, měření srdeční frekvence, okysličení krve a dalších parametrů vám pomůže lépe porozumět vašemu zdraví a kondici. Odolný titanový materiál a voděodolnost zaručují bezproblémové používání i v náročných podmínkách. Dlouhá výdrž baterie a snadná údržba dělají z TESLA Ring G55 ideálního společníka pro aktivní životní styl. Díky integraci s aplikacemi pro Android a iOS v českém jazyce se snadno ovládá a nabízí detailní analýzu zdravotních údajů.

TESLA Ring G55 v černé a stříbrné barvě v proudu vody, ilustrující vodotěsnost produktu.

Stylový a odolný

TESLA Ring G55 se vyznačuje elegantním a kompaktním designem, který dokonale doplní váš styl. Je chráněný unikátní slitinou titanu, která zaručuje jak lehkost a vysokou odolnost, tak i pohodlí při dlouhodobém používání. Díky voděodolnosti se nemusíte obávat používání v dešti, při sprchování, plavání ani při jiných vodních aktivitách. Nadčasový design prstenu se snadno integruje do jakéhokoli životního stylu, ať už jde o formální události nebo každodenní nošení. Minimalistický vzhled a sofistikované zpracování z něj činí nejen praktický nástroj pro sledování zdraví, ale také stylový doplněk.

Dva mobilní telefony zobrazující aplikaci TESLA Ring G55, dostupnou na Google Play a App Store, ukazující data o spánku a srdeční frekvenci.

Aplikace pro snadné ovládání

Ovládání je jednoduché a intuitivní pomocí aplikace TESLA Ring dostupné pro Google Android a také Apple iOS bez nutnosti placení předplatného. Aplikace je k dispozici v několika jazycích včetně češtiny, slovenštiny, polštiny, maďarštiny, angličtiny nebo němčiny.

Dva mobilní telefony zobrazující aplikaci TESLA Ring G55, s informacemi o stresu, kyslíku v krvi a menstruačním cyklu.

Osobní cíle na dosah ruky

Uživatelé mohou sledovat a analyzovat své zdravotní údaje přímo na svém mobilním telefonu. Prsten umožňuje nastavit osobní cíle pro denní aktivitu a poskytuje oznámení, která informují o pokrocích. Snadné spárování s telefonem s pomocí Bluetooth a přehledné uživatelské rozhraní zajišťují, že používání chytrého prstenu TESLA je snadné a přístupné pro každého.

Žena spící s TESLA Ring G55 na prstu, zaznamenávající údaje o spánku do mobilní aplikace.

Zlepšení spánkových návyků

Sledování spánku je klíčové pro zlepšení celkového zdraví. Aplikace TESLA Ring G55 poskytuje detailní přehled o vašem spánku, analyzuje jeho jednotlivé fáze a nabízí cenné poznatky pro optimalizaci odpočinku a pohody. Pomocí aplikace můžete také získávat skóre kvality na základě Pittsburghského indexu kvality spánku a monitorovat srdeční frekvenci i variabilitu srdeční frekvence (HRV) během spánku. Tato komplexní data vám pomohou lépe porozumět vašim spánkovým návykům a podniknout kroky k jejich zlepšení. Pravidelné sledování a analýza spánku pomocí TESLA Ring G55 přispívají k lepší úrovni celkovému zdraví.

Animovaný obrázek sportovních aktivit a tří variant chytrého prstenu TESLA Ring G55 v černé, stříbrné a zlaté barvě.

Monitorování sportovních aktivit

Chytrý prsten TESLA Ring G55 umožňuje stanovit si denní cíle pro počet krokůspálené kalorie nebo délky cvičení. Nastavené cíle lze upravit podle aktuálních podmínek a bude vás pravidelně informovat o jejich plnění prostřednictvím oznámení. Monitorujte různé sportovní aktivity, jako je běh, jízda na kole, chůze, fotbal, golf, tenis, jóga, fitness, spinning, tanec nebo volný trénink. Pomocí GPS v telefonu sledujte svou trasu při chůzi, běhu nebo jízdě na kole a získejte mapu své trasy. Nastavte si cíle a sdílejte své úspěchy s přáteli. Prsten také sleduje spálené kalorie a dobu trvání aktivit, čímž vám pomáhá lépe porozumět vašemu výkonu. Sledujte variabilitu srdeční frekvence, která poskytuje přehled o kardiovaskulárním zdraví a celkové vytrvalosti, a optimalizujte svůj výkon na základě těchto cenných dat.

 

Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení

Výdrž baterie prstenu je tři až čtyři dny na jedno nabití dle jeho využití a nabití baterie na plnou kapacitu zvládne za přibližně jednu hodinu.

 

Jakou vybrat velikost?

Pro správné fungování chytrého prstenu TESLA Ring G55 je klíčové vybrat správnou velikost. Prsten, který je příliš malý, nenasadíte na prst, a příliš velký nebude správně snímat data. Pokud naměřená hodnota spadá mezi dvě velikosti, doporučujeme zvolit větší velikost prstenu. 

Jaká velikost prstenu TESLA Ring G55 je vhodná právě pro vás?

Pro změření potřebujete proužek papíru, nůžky, pero a pravítko. Pro nošení prstenu doporučujeme ukazováček, prostředníček nebo malíček. Vaše prsty se mohou v důsledku teplotních změn roztáhnout nebo stáhnout, takže je dobré je měřit, když mají příjemnou pokojovou teplotu. TESLA Ring by se měl dát na prst snadno nasunout, ale neměl by být dostatečně volný, aby spadl. Měl by být také dostatečně přiléhavý, aby se nadměrně nepohyboval a senzory uvnitř prstenu správně snímaly potřebná data z prstu.

 • Zvolte si levou nebo pravou dlaň a prst, na kterém plánujete nosit TESLA Ring.
 • Volte nedominantní ruku tzn. pokud jste pravák, zvolte levou ruku a naopak.
 • Omotejte kolem nejširšího místa na vybraném prstu proužek papíru, nezapomeňte, že prsten musíte protáhnout také přes kloub prstu.
 • Ujistěte se, že proužek papíru pevně drží, ale není příliš utažený.
 • Označte místo, kde se oba dva konce proužku setkají.
 • Odeberte z prstu papírový proužek, narovnejte jej a změřte pravítkem vzdálenost - obvod vašeho prstu.
 • Podle výsledku měření zvolte správnou velikost prstenu.
 • Pokud naměřená hodnota spadá mezi dvě velikosti, doporučujeme zvolit větší velikost prstenu.

Tabulka velikostí pro TESLA Ring G55

 • monitoruje spánek, tepovou frekvenci, obsah kyslíku v krvi, variabilitu srdeční frekvence, zónu srdečního tepu, stres, sportovní aktivitu, ovulaci a menstruační cyklus
 • bezplatná aplikace TESLA Ring pro Google Android a Apple iOS v češtině, slovenštině, polštině, maďarštině, angličtině a němčině
 • bez měsíčního předplatného
 • integrace s Apple Health
 • vodotěsný plášť prstenu je vyroben ze slitiny titanu
 • dlouhá výdrž baterie
 • hmotnost 3 gramy

Systémové požadavky

 • Android verze 5.0 a vyšší
 • iOS 11.0 a vyšší (platí pouze pro mobilní telefony, nikoli tablety a jiná zařízení)

Balení obsahuje

 • TESLA Ring G55 - chytrý prsten (zlatý)
 • nabíjecí stojánek
 • USB kabel
 • uživatelský manuál

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru