Hledat
Menu
Novinka

Redmi Buds 5 Pro Aurora Purple

Kód zboží: 8729 EAN: 6941812752067
Značka: Xiaomi

Varianty produktu

Skladem méně než 3 ks

Doprava zdarma

1 766 Kč včetně 21 % DPH 1 460 Kč bez DPH
Bezdrátová sluchátka s výdrží až 38 hodin, impedancí 16 ohmů, Bluetooth 5.3, integrovaným mikrofonem, aktivním potlačením hluku, dotykovým ovládáním, možností připojení ke dvěma zařízením současně, mobilní aplikací a odolností IP54. Více

Popis - Redmi Buds 5 Pro Aurora Purple

 

BEZDRÁTOVÝ ZVUK HI-RES AUDIO

Podporuje pokročilý zvukový kodek LDAC

Sluchátka Redmi Buds 5 Pro mají certifikaci Hi-Res Audio Wireless a podporují zvukový kodek LDAC se vzorkovací frekvencí až 24bit/96kHz, což umožňuje poslech Ultra HD zvuku s minimálním zkreslením.

INTEGROVANÝ STRHUJÍCÍ ZVUK

Sluchátka Redmi Buds 5 Pro, která poskytují vylepšený zvuk pro celou škálu různých typů obsahu, jsou ideální pro sledování filmů na televizi, počítači nebo tabletu a pokaždé přinášejí podmanivý zvukový zážitek.

DESIGN S TEXTUROU VEGANSKÉ KŮŽE

Nenápadný a rafinovaný

Poprvé byla do spodní části černé verze pouzdra použita veganská kůže, která poskytuje jedinečnou texturu s jemným omakem a rafinovanějším vzhledem.

DESIGN MRAMORU

Design ušního dříku zahrnuje přírodní prvky, které pomocí vícevrstvého povlaku vytvářejí výrazný efekt mramorové textury. Je jemný, ale výrazný a naznačuje osobnost, která je nenápadná a zároveň plná šarmu.


*Mramorová textura je k dispozici pouze v bílém a černém provedení.

MÓDNÍ KONTRASTNÍ BARVY
VÝRAZNÁ OSOBNOST

JEŠTĚ ÚŽASNĚJŠÍ V KOMPLETU

Sada v barevné paletě, která ladí s Redmi Note 13 Pro+ 5G a Redmi Watch 4, zvýrazní váš celkový styl a promění technologické produkty v módní kousky, které snadno doplní váš oděv.

AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU AŽ 52 DB

Díky špičkové technologii aktivního potlačení hluku 52 dB se schopnost potlačení hluku oproti Redmi Buds 4 Pro ztrojnásobila, takže si můžete v klidu vychutnat hudbu.

TŘI REŽIMY TRANSPARENTNOSTI

Poslouchejte zvuk kolem sebe

V běžném režimu transparentnosti můžete poslouchat okolní prostředí, aniž by vám unikl jediný tón. Když potřebujete s někým mluvit tváří v tvář, můžete přepnout do režimu vylepšeného hlasu. Nový režim "vylepšení okolního zvuku" zachycuje jemné detaily z okolí, aby byla vždy zajištěna bezpečnost uživatele.

3 MIKROFONY + POTLAČENÍ ŠUMU AI PRO HOVORY

Křišťálově čistá kvalita hovoru

Sluchátka jsou vybavena 3 mikrofony v kombinaci s algoritmem pro potlačení šumu založeným na umělé inteligenci, který se zaměřuje na okolní hluk a eliminuje jej během hovoru a odolává hluku způsobenému větrem o rychlosti 9 m/s, takže je možné komunikovat zřetelně i v hlučném prostředí.

MIMOŘÁDNĚ DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE A RYCHLÉ NABÍJENÍ

Užívejte si hudbu bez přestávky

Vychutnejte si až 10 hodin přehrávání na jedno nabití nebo až 38 hodin při použití s nabíjecím pouzdrem, což vám umožní poslouchat hudbu tak dlouho, jak budete chtít.
Díky výkonnému rychlému nabíjení zajistí 5minutové nabíjení až 2 hodiny přehrávání hudby.

DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Ovládání bez námahy na dosah ruky

Jemným stisknutím dotykové plochy sluchátek můžete přepínat skladby, pozastavovat, přijímat a ukončovat hovory a provádět další funkce.

SKVĚLE PADNOUCÍ

Bezpečné a pohodlné

Tělo sluchátek bylo pečlivě vybroušeno pro zvýšení pohodlí, a to nejen z estetického hlediska, ale také pro snížení zátěže uší, takže lépe sedí. Vylepšený poměr rozložení hmotnosti zaručuje stabilnější usazení.

CHYTRÉ PŘIPOJENÍ DVOU ZAŘÍZENÍ

Přepínejte bez námahy

Můžete přijmout hovor a zároveň sledovat videa na tabletu nebo počítači, což vám umožní snadno přepínat mezi zábavou a prací.

Xiaomi Earbuds

JEDNODUŠE PŘIZPŮSOBTE SVÁ SLUCHÁTKA

Stáhněte si aplikaci Xiaomi Earbuds a upravte si nastavení potlačení hluku a dotykového ovládání bezdrátových sluchátek Redmi Buds 5 Pro. Máte to pod kontrolou - upravte nastavení pro optimální zvuk a nainstalujte online aktualizace firmwaru.
Ještě více funkcí, které můžete objevit.

PODPORA SLUŽBY GOOGLE FAST PAIR

STAČÍ OTEVŘÍT KRYT A JSTE SPÁROVÁNI.

Redmi Buds 5 Pro umožňují rychlé a bezproblémové spárování Bluetooth se zařízeními se systémem Android jediným klepnutím. Můžete dokonce zkontrolovat, kam jste je naposledy položili.

ODOLNOST PROTI PRACHU A VODĚ IP54

Ideální pro trénink
Konstrukce odolná proti potu

DETEKCE V UŠÍCH

Přehrávání se automaticky pozastaví, když vyjmete sluchátka z uší, a obnoví se, když si je nasadíte zpět.

Baterie Kapacita baterie pouzdra: 480 mAh
Kapacita baterie sluchátek: 54mAh
Výdrž baterie: Až 38 hodin
Nabíjecí port: USB-C

Specifikace Verze Bluetooth®: 5.3
Aplikace: Xiaomi Earbuds

Rozměry & Vzhled Rozměr sluchátka: 6,5 × 6,5 × 29,7 mm
Hmotnost sluchátka: 5,1 g
Rozměry pouzdra: 61 mm × 46,8 mm × 25 mm
Hmotnost pouzdra: 32,6 g
Celková hmotnost: 42,8 g
Barva: Fialová

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru